محل تبلیغات شما
آقا عرضم به خدمتتون که من همونطوری که در پست قبل گفتم چهارشنبه میانترم کنترل داشتم! حالا از هفته قبلش با پارسا ( یکی از بچه های سال پایینی برق ) قرار گذاشته بودم بریم ناصر خسرو که بنده دوربین آنالوگ بخرم! نوع دوربین رو هم انتخاب کرده بودم! قرار بود برم کنون آ وان بگیرم. حالا ایشون دوشنبه به بنده پیام داد که من پنج شنبه نمیتونم برم! ولی فردا دارم میرم ناصر خسرو! اگه بتونی فردا بیای برای منم خیلی خوب میشه!
منم گفتم اوکی باو! کی به کیه! فردا میریم! خلاصه که بعد اقتصاد سریع رفتیم و سوار مترو شدیم به سمت ایستگاه امام خمینی که از اونجا از باب همایون بریم به سمت ناصر خسرو! تو راه داشت به من می گفت که جریان از چه قراره تو انالوگ و یه سری اطلاعات جالب میداد! وقتی رسیدیم اونجا اول رفت یه پاکت بهمن خرید! یه سیگار روشن کرد و یکم با هم پیاده رفتیم جلو تا یسگارش تموم شه! بعدش رفتیم یه جایی که دوغ آبعلی میدادن و یه 5 6 تا مغازه دوربین فروشی پیش هم بودن! گفت اون مغازه هه رو میبینی! این فروشندش از همه عوضی ترِ اینجا! یعنی از همه گرونتر میده ولی خب یه چیزایی داره بعضاً که هیچ مغازه داری اینجا نداره! اسمش هم س.س بود. بعدش یه حلثه فیلم تاریخ گذشته درآورد! گفتش که وقتی تاریخ گذشته میندازی این حس خوب قدیمی و درب و داغون بودن عکس خوب ایجاد میکنه! 
بعد اون یارو س.س اِ یه داداش کوچیک تر داشت که اون خیلی آدم منصفی بود انصافا! رفتیم پیش اون! البته من که نمیتونم در مورد منصف بودنش نظری بدم! چون اون دوربینی که من میخواستم رو نداشت! ولی خب آدم بسیار مهربونی بود! برخلاف برادر بزرگترش که بسیار تیغ زن به حساب میومد!
برمی سر اصل مطلب سریع! رفتیم جلوتر، پیش یکی که اسمش امیرحسین بود! آقا ایشون نیی ناموسی بودن !! یعنی بنده گفتم کنون آ وان دارین! گفت خیر ف کنون چه آشغالیه آخه! بیا FM-10 بگیر! برو تو صفر درجه پاره کن همه رو! بعد فهمید من کنونی ام! و گفت الان یه سری چیز بهت میدم افسرده بشی! یه نکته ای که اونجا من تازه بهش پی بردم این بود که درسته که هم نی و هم کنون اتوفو دارن! منتهی کنون موتور اتوفو رو خود لنزِ در صورتی که تو نی موتور رو خود بادیِ ! در نتیجه این کار هوشمندانه شما میتونین هر لنزی که نی ساخته از ازل تا ابد رو روی دوربین دیجیتال نیتون وصل کنین و اتوفو هم داشته باشین! کایه که به دوربین مضخصات لنز رو بدین !!
بعد حالا این یک عامل افسردگی بنده بود! عامل دیگه این بود که من یه لنز 50 میلیمتر 1.4 کنون رو پارسال یک و ششصد براش پوا داده بودم و اونجا اون آقاهه یه لنز 50 میلیمتر 1.8 بهم داد که میگفت اینُ بهت 150 تومن میدم! بعد با مقایسه هایی که من بعداً انجام دادم فهمیدم که هم شارپنس این لنز بیشترِ، هم دیستورشنش کمتره! فقط باید از یک تبدیل لنز نی به کنون استفاده کنم! که اون هم برام 100 تومن آب خورد! خلاصه که با 250 تومن یه چیزی گیرم اومد خیلی بهتر از اون لنز آشغال کنون! یه لنز 35 میلیمتری سری E 2.5 هم گرفتم! اون میداد 450 تومن! یعنی شما تو ناصر خسرو اگه از آدمش خرید کنید میتونید بهشت رو با قیمت ارزون بخرید! یه چیز جالبِ دیگه ای که بود نحوه حرف زدن امیرحسین بود! خیلی باحال حرف میزد! میگفت با همین لنزا برو همه رو افسرده کن! برو همه رو جر بده! افسرده میشی! اصن افسرده میشی! به 70D ایم گفت زباله پلاستیکی! آخه دلت میاد لامصب :)) ! 2 حلقه فیلم هم ازش گرفتم! یکی رنگی و اون یکی سیاه سفید! منتهی گویا برای این که به فایل دیجیتال این ها دسترسی داشته باشم نیاز به یک اسکنر نگاتیو هم دارم! اون رو هم باید در چند ماه آینده بخرم و وقتی خریدم بهتون قول میدم همون روز پست مربوط بهش رو بذارم :)) ! 
فعلا تا بعد

شبی برای به یاد ماندن.

حوالی تحویل سال ١٣٩٥ - ٣٠ اسفند

قهوه و عوارض جانبی استفاده از آن

یه ,هم ,رو ,اون ,کنون ,لنز ,که من ,ناصر خسرو ,همه رو ,یه لنز ,آ وان

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Inexpensive & Fine NHL Columbus Blue Jackets Jerseys Wholesale. کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان فسا آموزش زبان انگلیسی - چاپ مقاله آی اس آی زندگی جاریسیت یادگیری و موفقیت دکوراسیون و لوازم خانگی ستاره شب 2 amsformorne stephirtiri وبلاگ تخصصی كلاس ششم